1

Przydzielenie opiekuna do Twojego projektu

2

Analiza słów kluczowych - dobór najlepszych

3

Audyt SEO i poprawa błędów na stronie

4

Optymalizacja strony internetowej i jej pozycjonowanie

Potrzebujesz wyróżnić się na rynku? Potrzebujesz konkretnych efektów w dobrej cenie?

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy dwa modele rozliczeniowe. Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, bądź skontaktuj się z Nami – pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla rozwoju Twojego biznesu.

Pozycjonowanie za efekt


Cenisz sobie zdecydowane, szybkie a przede wszystkim konkretne działania? Wybierz pozycjonowanie za efekt i płać tylko wtedy, kiedy Twoja strona znajdzie się na pierwszych stronach wyszukiwarki.


Płać tylko za mierzalne efekty – opłaty naliczamy tylko wtedy kiedy Twoja witryna znajdzie się na TOPowych miejsach w Google. Przejrzysta forma pozycjonowania – otrzymasz dostęp do raportów z możliwością podglądu efektów naszej pracy. Prosty model rozliczeń – płacisz tylko wtedy kiedy widzisz efekty, system automatycznie naliczy wynagrodzenie. Wybieraj pojedyncze frazy – każdy biznes rządzi się swoimi prawami – wybierz pakiet dostosowany do Ciebie i zwiększaj swoje zyski. Gwarancja skuteczności – pozycjonowanie za efekt to mierzalne efekty już od początku współpracy. Zgłoś się do nas a pomożemy dobrać Ci frazy kluczowe.


Pozycjonowanie abonament


Wybierz ofertę abonamentową i ciesz się ogromem możliwości. Bezpieczne pozycjonowanie nastawione na długoterminowe efekty. Dlaczego pozycjonowanie w formie abonamentu?


Audyt linków (analizy linków, usuwanie ewentualnych filtrów przy użyciu narzędzia disavow). Rozbudowa serwisu www. Najwyższej jakości link building. Monitoring parametrów on-site i off-site specjalistycznymi narzędziami. Śledzenie zmian w algorytmie Google i bieżące dostosowywanie działań. Rozbudowany zakres usług związany z konwersją. Przejrzysta umowa i elastyczne warunki współpracy. Stały koszt całkowity. Atrakcyjne pakiety słów kluczowych. Czas trwania umowy już od 6 mc. Liczne gratisy zawarte w cenie abonamentu