Pozycjonowanie stron www !

DZIAŁASZ W BIZNESIE
BEZ REKLAMY W INTERNECIE?!

Poznaj sekret największych firm…


Dodatkowe zarobki dzięki pozycjonowaniu
nawet 60 000 zł rocznie!


Chcesz dotrzeć do:

 • potencjalnych klientów?
 • Zwiększyć rozpoznawalność własnej marki?
 • A Może szukasz nowych ścieżek rozwoju i promocji firmy?

 

PRACUJ MNIEJ… ZARABIAJ WIĘCEJ.

Powyższy obrazek świetnie pokazuje jak zyskać 42 razy więcej klientów, Dobrze zrobione pozycjonowanie połączone z minimalną reklamą witryny przyniosło efekty w postaci wzrostu odwiedzin na stronie z 120 użytkowników do 5000 osób dziennie! W dzisiejszych czasach nie liczy się już samo posiadanie strony ale posiadanie dobrze wypozycjonowanej strony www. Sama strona nie gwarantuje wyników – użytkownicy muszą jeszcze chcieć na Nią wchodzić. Wszystko zrobimy za Ciebie, a dodatkowo znajdziemy Ci nowych klientów. Przyznasz, że brzmi to ciekawie?

Jak to działa reklama w Internecie i pozycjonowanie stron internetowych?
To proste.
Sprowadzimy na Twoją stronę internetową ogromny ruch potencjalnych klientów.
Postaramy się to przedstawić pokrótce na liczbach.

Przykład – z naszych statystyk wynika, że sprowadzając na stronę 1000 osób, około 9,3% zainteresuje się Twoją ofertą ofertą (93 osoby), z czego jedynie 4,4% wyśle formularz ofertowy (4 osoby).

Z tych 4 osób zainteresowanych ofertą wystarczy, że jedna kupi Twój produkt, bądź skorzysta z Twojej usługi – co jest wysoce prawdopodobne. Dajmy na to, że będzie to produkt za 300zł. Pamiętasz przykład powyżej – na tą stronę sprowadzamy 6000 osób dziennie – co jest równe z 6 takimi sprzedażami w ciągu dnia!

Zainteresowany?

[recaptcha]

TAK NAPRAWDĘ linkowanie i pozycjonowanie to tylko mały wycinek naszej pracy I o tym właśnie chcę Ci opowiedzieć, Bo chcemy Ci dać:

Nowe możliwości, oszczędność czasu, wyższą rentowność, rozpoznawalność marki, a PRZEDE WSZYSTKIM – NOWYCH KLIENTÓW I WYŻSZE ZAROBKI DLA CIEBIE!

Co chcemy Ci dać? Po pierwsze pokażemy Ci od podszewki jak robić marketing i reklame w sieci – wypozycjonujemy Twoją stronę wg branży i słów kluczowych, które Cię interesują.

Prowadzisz pizzerie w Lublinie? Będziesz 1 w wyszukiwarce na słowo – „Pizzeria Lublin”
Jesteś mechanikiem samochodowym w Krakowie – będziesz 1 w wyszukiwarce na słowo „Mechanik Kraków”
Prowadzisz firmę doradztwa finansowego w Poznaniu -będziesz 1 w wyszukiwarce na słowo „Kredyt Poznań”
Cokolwiek robisz – możemy Ci pomóc ruszyć Twój biznes!

Powyżej podaliśmy jedynie możliwości pojedynczych słów kluczowych, a co powiesz na pozycjonowanie 10, 100 a nawet 1000 słów kluczowych?

Pomożemy Ci krok po kroku budować pozycję witryn, dobierać słowa i frazy kluczowe, jakich narzędzi używać, skąd brać mocne linki, a przede wszystkim, jaką obrać strategię marketingową. Dodatkowo – większość z tych czynności zrobimy za Ciebie lub pomożemy Ci w tym. Wszystko zależy od tego, co i jak chcesz osiągnąć.

Oczywiście możesz próbować znaleźć w Internecie nowe, „cudowne” techniki pozycjonowania i ryzykować pozycją swojej strony. Możesz także kupić pakiety pozycjonowania na allegro lub innym portalu aukcyjnym.

Powiem tak… jeżeli chcesz robić to w ten sposób – nie wróżę Ci super przyszłości. Ale oczywiście możesz to robić – tylko… po co? Skoro u Nas możesz się rozliczyć OD EFEKTU!

My nie zrobimy dobrze swojej roboty = nie płacisz nic

seo-pozycjonowanie-koszalin

Nasze porady na temat pozycjonowania są tak dobre, że korzystają już z nich nie tylko osoby fizyczne, osoby prowadzące własne działalności, webmasterzy, ale też spore i znane agencje seo! Współpracujemy również z firmami z branży finansów, kredytów, pożyczek. A więc najtrudniejszych branż do pozycjonowania.

Nie czekaj dołącz do Nas!

Jest też wiele dowodów na to, że TO przynosi efekty.

Udostępniane przez Nas materiały były wielokrotnie poddawane różnym testom, takim, jak na przykład ten, na stronie:

pozycjonowanie fraz kluczowych koszalin

Jeśli osiągamy efekty tak szybko to pomyśl sobie, jakich efektów może się spodziewać się po całości wdrożonych technik? A najlepsze efekty uzyskuje się DŁUGOTERMINOWO.

Do tej pory nigdy nie udostępnialiśmy całej wiedzy na raz. Dziś po kilku latach doświadczeń jesteśmy gotowi wyjść z ofertą skrojoną na miarę potrzeby każdego klienta, bez względu na branżę jak i słowa kluczowe.

________________________________________

Dokonałem zakupu, gdyż chciałem przekonać się jak przedstawiane tutaj efekty wpływają na wyniki promocji naszego portalu w sieci. Cóż mam powiedzieć więcej? Dzisiaj żałuję, że nie skorzystałem z usług SEOstacja.pl wcześniej. To strzał w dziesiątkę. Nasz biznes potrzebował nowych rozwiązań i nowych klientów. Otrzymaliśmy więcej niż prosiliśmy – na pewno będziemy kontynuować współpracę – jesteśmy głodni nowych klientów i jeszcze większego rozwoju firmy. Dziękuję Ci za pomoc!

Mateusz M.

Pożyczkiprzez.net

________________________________________

Na początku podchodziliśmy sceptycznie do oferty, no ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Rezultat? TOP 3 w google na takie słowa jak „kredyty” „kredyt” „pożyczka” „leasing” itp. W ciągu 2 miesięcy wspólnej pracy. Czego chcieć więcej? Wiem, że to dopiero początek, a efekty już są powalające.

Michał M.

Kredi.pl

________________________________________

INTERESUJĄ CIĘ EFEKTY OD RAZU?

To może być trudne, ale nie niewykonalne! To co Ci teraz pokażemy to same praktyczne wskazówki, które są w stanie od razu poprawić pozycję Twojej strony internetowej. Dzięki temu dotrzesz do nowych klientów, a tym samym zyskasz nowe zamówienia do swojej firmy.

Audyt SEO bo od tego powinniśmy zacząć swoją przygodę z pozycjonowaniem to nic innego jak szczegółowa analiza strony www wraz z rozbiciem na kluczowe elementy, które odpowiadają za widoczność w wyszukiwarkach internetowych.

Na początek powinniśmy skupić się na  mocnych i słabych stronach pozycjonowanej witryny, z naciskiem na wskazanie błędów, których eliminacja pozwoli na poprawę jakości strony i zwiększenie jej widoczności w wyszukiwarkach. Wdrożenie zmian na podstawie audytu zapewnia przede wszystkim przyspieszenie efektów pozycjonowania strony i gwarantuje poprawną indeksację strony. Takie elementy jak szybkość witryny, czas ładowania strony, ilość nagłówków, ilość linków wychodzących i przychodzących to podstawa pracy pozycjonera. My robimy to na codzień – możemy Ci pomóc!

W ramach audytu wykonywana jest analiza takich czynników jak:

 • ogólne dane – wiek domeny, liczba zaindeksowanych podstron, dane statystyczne z naciskiem na ruch organiczny;
 • słowa kluczowe – analiza słów kluczowych, pozycje najważniejszych fraz w Google i propozycje zmian;
 • kwestie techniczne – przekierowania, dostęp robotów wyszukiwarek do poszczególnych sekcji strony, szybkość ładowania strony;
 • optymalizacja kodu strony – zgodność kodu ze standardami W3C, struktura tytułów (title) i opisów stron (description), nagłówki (H1-H6), opisy alternatywne obrazków, wyróżnienia najważniejszych słów kluczowych;
 • optymalizacja treści strony – objętość i unikalność treści na stronie, zastosowanie i odpowiednie nasycenie treści słowami kluczowymi;
 • adresy URL i linkowanie – analiza nazwy domeny, sprawdzenie historii domeny, adresy URL, struktura linkowania wewnętrznego i linków wychodzących z uwzględnieniem anchor tekstów linków oraz wykrycia linków powodujących duplikację treści oraz błędnych linków, mapa strony;
 • wyszukiwanie lokalne (dotyczy tylko serwisów regionalnych) – analiza danych w wizytówce Google, analiza danych na stronie, zgodność danych w wizytówce firmowej z tymi na stronie;
 • linki przychodzące – analiza linków przychodzących do strony, z uwzględnieniem jakości i liczby linków, zróżnicowania źródeł, adresów IP i anchor tekstów linków.

Łącznie podczas opracowywania audytu, analizowanych jest 90 czynników (licząc z opcjonalnym działem „wyszukiwanie lokalne”) wpływających na pozycję strony. Elementy ocenione negatywnie są szczegółowo opisywane i proponowane są możliwe do zastosowania działania. Pomyśl sobie ile oszczędzasz czasu, gdy zrobimy to za Ciebie. Pomyśl teraz ile zyskujesz nowych klientów, wprowadzając poprawki na swojej stronie. Czy tworząc swoją stronę brałeś pod uwagę 90 czynników, które sprawiają, że Twoja witryna jest unikalna. A teraz pomyśl jak wielki potencjał jest w reklamie internetowej. Internet to przyszłość, Internet to możliwości, Internet to przede wszystkim ogromne pieniądze. Zrób krok na przód i zacznij zarabiać godne pieniądze! – skup się na robieniu biznesu – wszystko inne zostaw nam.

pozycjonowanie-table

DOPIERO CAŁA, DOBRZE PRZEMYŚLANA STRATEGIA POZYCJONOWANIA PROWADZI DO PEWNYCH EFEKTÓW.
Zarabiaj dodatkowo 60.000 zł rocznie.

(przykład określa wyniki jednego z naszych klientów w branży finansowej z budżetem na pozycjonowaniu rzędu 600zł mc) Jest różnica?

BEZ NIESPODZIANEK ZWIĄZANYCH Z AKTUALIZACJĄ
ALGORYTMU GOOGLE:

A czego w takim razie TO wymaga?

MAŁEJ WIARY. Wystarczającej do tego, by dać nam szansę pokazania CI łatwej strategii pozycjonowania. Wiary, która wystarczy do podjęcia sugerowanych przeze mnie działań. Wiara w tym przypadku czyni cuda. Ty zajmujesz się swoją pracą – ja pozycjonuję Twoją stronę i daję Ci nowych klientów. Dobry układ?

Nasza praca może być rozliczana dwojako – abonamentu bądź tylko za EFEKT!

Ty decydujesz!

Nie proszę Cię o to, byś od razu uwierzył we wszystko, co mówię. Zachęcam Cię do wypróbowania tej wiedzy w praktyce – masz moją gwarancję. Mówisz, że to nie dla Ciebie? Że się nie znasz, że to trudne? Nie zapominaj, że zrobimy wszystko za Ciebie, Ty masz robić to co zwykle- obsługiwać klientów – no może na dużo większą skale! Dalej się zastanawiasz? Myślisz że okłamujemy klientów?

Ale co, jeśli mamy rację? A co jeśli to właśnie TERAZ masz szansę wznieść swój biznes na nowy poziom?

JESTEŚ ZALEDWIE o krok OD POZNANIA WSZYSTKICH SEKRETÓW OSIĄGANIA WYSOKICH POZYCJI w wyszukiwarkach W 2016 ROKU, ALE TO WYMAGA ZROBIENIA CZEGOŚ TERAZ.

Wymaga twojej gotowości na obsłużenie nawet 200 nowych klientów.

[recaptcha]

Jesteś na to gotowy?

Możesz zrobić coś niezwykłego w tym roku. Coś, co pokaże Ci różnice pomiędzy ciężką i nieefektywną pracą przez kolejne lata, a uczynieniem tego roku najlepszym dla Ciebie i Twojego biznesu.

Dlaczego DOBRA reklama w Internecie jest taka ważna? Bo wszystko dzieję się za Twoimi plecami. Ty robisz to co zawsze, a 60% biznesu robi się SAMO.

Nam poznanie sekretów pozyskania nowych klientów i pozycjonowania zajęło ponad 5 lat. Dziś możemy podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

CO NA CIEBIE CZEKA?

 • Po pierwsze – klienci
 • Po drugie – klienci
 • Po trzecie – jeszcze więcej klientów
 • Po czwarte – dodatkowe pieniądze z tytułu sprzedaży towarów bądź usług
  (natomiast to ile one wyniosą zależy tylko i wyłącznie od Ciebie)

Nie sztuką jest wypozycjonować stronę na 3-4 frazy. Sztuką jest tak ją zoptymalizować, aby sama się pozycjonowała na dziesiątki fraz na raz. My pozycjonujemy Twoją stronę – Ty robisz swoją pracę. Podział jest prosty!

I wtedy KAŻDA z tych fraz zaczyna generować coraz więcej wejść na stronę.

Przykład?

TAK to działa.

Dowiesz się też jak jeszcze bardziej wzmocnić ten efekt, poprzez:

 • odpowiednie formatowanie treści,
 • właściwe dobieranie adresów url i nazw plików oraz katalogów,
 • dobre opisy obrazków,
 • wykorzystanie title linków wewnętrznych,
 • linkowanie wewnątrz serwisu,
 • tworzenie map witryn,
 • optymalizację seo stron z filmami i plikami dźwiękowymi,
 • oraz sprytne indeksowanie (8 narzędzi i 4 serwisy do ręcznego indeksowania).

To brzmi trudno, natomiast – my jesteśmy po to aby Ci pomóc w tych informatycznych zagadnieniach. A jeżeli będzie trzeba to zrobimy to za Ciebie. Dlaczego? Ponieważ im więcej Ty zarobisz na naszych metodach, tym większa szansa, że polecisz nas swoim znajomym. Ten biznes działa bardzo podobnie jak każdy – polecenia i zadowolony klient to podstawa!

Pamiętasz jak wspominaliśmy na początku, że z 1000 osób jest około 4 klientów bezpośrednio zainteresowanych Twoją usługą/produktem? A co powiesz na 4, 7 albo nawet 13 tys. odwiedzin w miesiąc? Jesteś gotowy obsłużyć taką ilość klientów?

BONUSY

Jeśli zdecydujesz się poznać skuteczne metody pozycjonowania już dziś otrzymasz dodatkowo

 • „Listę Mocnych Katalogów.” Do samodzielnego pozycjonowania stron internetowych o wartości 97zl
 • „Listę Mocnych Profili i Blogów” Do samodzielnego pozycjonowania stron internetowych o wartości 147 zł

Oba te produkty pozwolą Ci na pozyskanie ponad 300 linków bardzo dobrej jakości. Dzięki czemu będziesz w stanie wypozycjonować wszystkie strony, które posiadasz. SAME bonusy to oszczędność ponad 244 zł!

KLUCZE DO GOOGLE

Daję Ci do ręki klucze, którymi otworzysz sobie drzwi do wysokich pozycji w Google. Do tej pory były przed Tobą zamknięte, bo brakowało Ci tej całościowej wiedzy. Ale jak to jest z kluczami – musisz ich użyć. Dodatkowo, aby ułatwić Ci decyzję damy Ci 2 opcję pakietu pozycjonowania dla Twojej firmy. Do wyboru – sam uznaj co dla Ciebie jest najlepsze.

Zatem masz 2 wyjścia. Możesz skorzystać z:

 • STAŁEGO PAKIETU POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ
 • PAKIETU POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ „OD EFEKTU”

CZEMU RYZYKUJĘ OFERUJĄC TAKA GWARANCJĘ?

Bo jestem pewien wartości tego produktu, a moi klienci potwierdzają jego wysoką jakość.

[recaptcha]