Pozycjonowanie w BRANŻY GASTRONOMICZNEJ

DZIAŁASZ W GASTRONOMII BEZ POZYCJONOWANIA?!

Poznaj sekret wielkich NAJWIĘKSZYCH RESTAURATORÓW…

Pozycjonowanie restauracje
Zarabiaj dodatkowe
100 000 zł rocznie,
dzięki klientom pozyskanym przez Internet!

Chcesz dotrzeć do:

 • potencjalnych klientów?
 • Zwiększyć rozpoznawalność własnej marki?
 • A Może szukasz nowych ścieżek rozwoju i promocji firmy?

 

RÓB SWOJE, A MY ZAJMIEMY SIĘ PROMOCJĄ!

Powyższe zdjęcie pokazuje na jakiej zasadzie działa pozycjonowanie. Ze 120 wejść dziennie na witrynę internetową naszego klienta zrobiliśmy 6000 wejść dziennie. Dzięki czemu restauracja zyskała nie tylko nowych klientów ale większą rozpoznawalność marki lokalnie. Ty pracujesz i robisz na czym się znasz – gastronomia. My robimy resztę – czyli dostarczamy Ci nowych klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany nowymi klientami z Internetu – zastanów się czy masz miejsce aby dostawić kolejne krzesła w swojej restauracji. Z góry uprzedzamy, że będziesz miał więcej zamówień i więcej pracy w kuchni. Ale to Twoja pasja, dlatego myślę, że sobie z tym poradzisz.

Ty robisz swoje – reklamę zostaw Nam.
Wszystko zrobimy za Ciebie, a dodatkowo znajdziemy Ci nowych klientów.

Przyznasz, że brzmi to ciekawie?

Jak to działa? To proste. Sprowadzimy na Twoją stronę internetową ogromny ruch potencjalnych klientów. Postaram się to przedstawić pokrótce na liczbach.

Przykład – z naszych statystyk w branży gastronomicznej wynika, że sprowadzając na stronę 1000 nowych osób, około 9,3% zainteresuje się Twoją ofertą (93 osoby), z czego 12,4% wyśle formularz i złoży zamówienie (11 osób). Załóżmy też, że średnie Twoje danie kosztuje 25zł. A więc z 1000 osób, które odwiedzą Twoją witrynę masz 275zł. Bazując na powyższym przykładzie 6 tys osób dziennie.
Wynik to = 275 zł x 6 = 1650 zł dziennie.

 Zainteresowany?

[recaptcha]

TAK NAPRAWDĘ pozycjonowaie to tylko mały wycinek naszej pracy I o tym właśnie chcę Ci opowiedzieć, Bo chcemy Ci dać:

Nowych klientów, nowe możliwości, oszczędność czasu, wyższe marże i rozpoznawalność marki. Dodatkowo pokażemy Ci jak dzięki automatyzacji powiększać zamówienie klientów aby dokonywali tzw. upsell’u i cross-selling’u.

Jak wygląda cały proces reklamy w Internecie i pozycjonowania? Na początek wytłumaczymy Ci wszystko dokładnie od A do Z. Dopasujemy pozycjonowanie do Twoich indywidualnych potrzeb oraz wdrożymy zmiany, które natychmiast zaowocują efektami. Poznasz sekret i metody reklamowania się największych restauracji, barów, sieci fast-food itp. Wielkie firmy mają ogromne budżety reklamowe – my pokażemy Ci jak uzyskiwać podobne efekty lokalnie – na Twoim rynku. Nasze metody pozwolą Ci pozyskać setki klientów pochodzących z Internetu. Pamiętaj, że mówimy o klientach faktycznie zainteresowanych Twoją ofertą. Czyli tylko takich, na których zarabiasz i uzyskujesz konkretne rezultaty.

pozycjonowanie stron gastronomiaPomożemy Ci krok po kroku budować pozycję witryn, dobierać słowa i frazy kluczowe, jakich narzędzi używać, skąd brać mocne linki, a przede wszystkim, jaką obrać strategię. Dodatkowo – większość z tych czynności zrobimy za Ciebie lub pomożemy Ci w tym.

Prowadzisz pizzerie? sieciówkę? restauracje, bar a może wprowadzasz na rynek coś zupełnie nowego – food truck, slow food, kuchnia molekularna – ta oferta jest dla Ciebie.

Oczywiście możesz próbować znaleźć w Internecie nowe, „cudowne” techniki pozycjonowania i ryzykować pozycją swojej strony. Możesz również kupić pakiety linków, mailingu lub pozycjonowania na portalach aukcyjnych. Powiem tak, jeżeli chcesz korzystać z takich usług – powodzenia. Będziesz strzelał na oślep w nadziei na wybicie w wynikach wyszukiwania. My oferujemy konkretne rozwiązanie dla Twojej branży. 

seo-pozycjonowanie-koszalin

Nasze porady na temat pozycjonowania są tak dobre, że korzystają już z nich nie tylko właściciele restauracji, barów bądź fast foodów, ale też spore i znane agencje seo! Współpracujemy również z firmami z innych branż. Nie czekaj dołącz do Nas!

Jest też wiele dowodów na to, że TO przynosi efekty.

Udostępniane przez Nas materiały były wielokrotnie poddawane różnym testom, takim, jak na przykład ten, na stronie:

pozycjonowanie fraz kluczowych koszalin

Jeśli osiągamy efekty tak szybko to pomyśl sobie, jakich efektów może się spodziewać się po całości wdrożonych technik?

reklama gastronomia

Do tej pory nigdy nie udostępniliśmy tej całej wiedzy na raz. Dziś po kilku latach doświadczeń jesteśmy gotowi wyjść z ofertą skrojoną na miarę potrzeby każdej osoby prowadzącej biznes w szeroko pojętej Gastronomii.

CHCESZ mieć efekty OD RAZU?

To, co Ci pokażemy to same praktyczne wskazówki, które są w stanie od razu poprawić pozycję Twojej strony i dotrzeć do nowych klientów.

Audyt SEO polega na szczegółowej analizie strony i elementów, które wpływają na jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych.

Jego celem jest wskazanie mocnych i słabych stron serwisu, z naciskiem na wskazanie błędów, których eliminacja pozwoli na poprawę jakości strony i zwiększenie jej widoczności w wyszukiwarkach. Wdrożenie zmian na podstawie audytu zapewnia przede wszystkim przyspieszenie efektów pozycjonowania strony i gwarantuje poprawną indeksację strony.

W ramach audytu wykonywana jest analiza takich czynników jak:

 • ogólne dane – wiek domeny, liczba zaindeksowanych podstron, dane statystyczne z naciskiem na ruch organiczny;
 • słowa kluczowe – analiza słów kluczowych, pozycje najważniejszych fraz w Google i propozycje zmian;
 • kwestie techniczne – przekierowania, dostęp robotów wyszukiwarek do poszczególnych sekcji strony, szybkość ładowania strony;
 • optymalizacja kodu strony – zgodność kodu ze standardami W3C, struktura tytułów (title) i opisów stron (description), nagłówki (H1-H6), opisy alternatywne obrazków, wyróżnienia najważniejszych słów kluczowych;
 • optymalizacja treści strony – objętość i unikalność treści na stronie, zastosowanie i odpowiednie nasycenie treści słowami kluczowymi;
 • adresy URL i linkowanie – analiza nazwy domeny, sprawdzenie historii domeny, adresy URL, struktura linkowania wewnętrznego i linków wychodzących z uwzględnieniem anchor tekstów linków oraz wykrycia linków powodujących duplikację treści oraz błędnych linków, mapa strony;
 • wyszukiwanie lokalne (dotyczy tylko serwisów regionalnych) – analiza danych w wizytówce Google, analiza danych na stronie, zgodność danych w wizytówce firmowej z tymi na stronie;
 • linki przychodzące – analiza linków przychodzących do strony, z uwzględnieniem jakości i liczby linków, zróżnicowania źródeł, adresów IP i anchor tekstów linków.

Łącznie podczas opracowywania audytu, analizowanych jest 90 czynników (licząc z opcjonalnym działem „wyszukiwanie lokalne”) wpływających na pozycję strony. Elementy ocenione negatywnie są szczegółowo opisywane i proponowane są możliwe do zastosowania działania. Już sama poprawa wytycznych na podstawie audytu strony pomoże Ci wypozycjonować swoją witrynę i wskoczyć o kilka pozycji wyżej.

Pamiętaj o tym, że w dzisiejszych czasach ważne jest posiadanie strony Internetowej – nie bez przyczyny mówi się, że jak nie ma Cię w Internecie to nie istniejesz. My powiemy więcej – w XXI wieku nie liczy się jedynie posiadanie strony www – liczy się POSIADANIE DOBRZE WYPOZYCJONOWANEJ STRONY WWW. 

pozycjonowanie-table

DOPIERO CAŁA, DOBRZE PRZEMYŚLANA STRATEGIA POZYCJONOWANIA PROWADZI DO PEWNYCH EFEKTÓW.
Zarabiaj dodatkowo 100.000 zł rocznie.
BEZ NIESPODZIANEK ZWIĄZANYCH Z AKTUALIZACJĄ
ALGORYTMU GOOGLE:

A czego w takim razie TO wymaga?

MAŁEJ WIARY. Wystarczającej do tego, by dać nam szansę pokazania CI łatwej strategii pozycjonowania. Wiary, która wystarczy do podjęcia sugerowanych przeze mnie działań. Wiara w tym przypadku czyni cuda. Ty zajmujesz się swoją pracą – ja pozycjonuję Twoją stronę i daję Ci nowych klientów. Dobry układ?

Pewnie zastnawiasz się również nad tym, czy stać Cię na pozycjonowanie. Pytanie jednak brzmi – czy stać Cię na to aby się nie pozycjonować. Czy stać Cię na to, aby tracić ponad 100.000zł rocznie. Stać Cię? Jeżeli tak to nie ma problemu. Rób co robisz do tej pory, spodziewając się innych efektów. Natomiast jeżeli chcesz się rozwijać, potrzebujesz nowych klientów i chcesz ZARABIAĆ WIĘCEJ – SKORZYSTAJ z oferty pozycjonowania przygotowanej przez Nas.

Wiesz co jest najlepsze w tym wszystkim? W większości przypadków płacisz tylko za efekt.

Jeżeli my nie zrobimy swojej pracy – Ty nic nie zapłacisz. Przyznasz że to uczciwe?

Nie proszę Cię o to, byś od razu uwierzył we wszystko, co mówię. Zachęcam Cię do wypróbowania tej wiedzy w praktyce – masz moją gwarancję. Mówisz, że to nie dla Ciebie? Że się nie znasz, że to trudne? Nie zapominaj, że zrobimy wszystko za Ciebie, Ty masz robić to co zwykle- obsługiwać klientów – no może na dużo większą skale! Dalej się zastanawiasz? Myślisz że okłamujemy klientów?

Ale co, jeśli mamy rację? A co jeśli to właśnie TERAZ masz szansę wznieść swój biznes na nowy poziom?

JESTEŚ ZALEDWIE o krok OD POZNANIA WSZYSTKICH SEKRETÓW OSIĄGANIA WYSOKICH POZYCJI w wyszukiwarkach W 2016 ROKU, ALE TO WYMAGA ZROBIENIA CZEGOŚ TERAZ.

Wymaga twojej gotowości na obsłużenie nawet 200 nowych klientów.

[recaptcha]

Jesteś na to gotowy?

reklama restauracjiMożesz zrobić coś niezwykłego w tym roku. Coś, co pokaże Ci różnice pomiędzy ciężką i nieefektywną pracą przez kolejne lata, a uczynieniem tego roku najlepszym dla Ciebie i Twojego biznesu.

Dlaczego DOBRA reklama w Internecie jest taka ważna? Bo wszystko dzieję się za Twoimi plecami. Ty robisz to co zawsze, a 60% biznesu robi się SAMO.

Nam poznanie sekretów pozyskania nowych klientów i pozycjonowania zajęło ponad 5 lat. Dziś możemy podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

CO NA CIEBIE CZEKA?

 • Po pierwsze – klienci
 • Po drugie – klienci
 • Po trzecie – jeszcze więcej klientów
 • Po czwarte – dodatkowe zamówienia z Internetu.

Nie sztuką jest wypozycjonować stronę na 3-4 frazy. Sztuką jest tak ją zoptymalizować, aby sama się pozycjonowała na dziesiątki fraz na raz. My pozycjonujemy Twoją stronę – Ty robisz swoją pracę. Podział jest prosty!

I wtedy KAŻDA z tych fraz zaczyna generować coraz więcej wejść na stronę.

Przykład?

TAK to działa.

Dowiesz się też jak jeszcze bardziej wzmocnić ten efekt, poprzez:

 • odpowiednie formatowanie treści,
 • właściwe dobieranie adresów url i nazw plików oraz katalogów,
 • dobre opisy obrazków,
 • wykorzystanie title linków wewnętrznych,
 • linkowanie wewnątrz serwisu,
 • tworzenie map witryn,
 • optymalizację seo stron z filmami i plikami dźwiękowymi,
 • oraz sprytne indeksowanie (8 narzędzi i 4 serwisy do ręcznego indeksowania).

To brzmi trudno, natomiast – my jesteśmy po to aby Ci pomóc w tych informatycznych zagadnieniach. A jeżeli będzie trzeba to zrobimy to za Ciebie. Dlaczego? Ponieważ im więcej Ty zarobisz na naszych metodach, tym większa szansa, że polecisz nas swoim znajomym. Ten biznes działa jak Twój – polecenia to podstawa!

Pamiętasz jak wspominaliśmy na początku, że z 1000 nowych osób, które pierwszy raz widzą Twoją stronę jest około 11 klientów bezpośrednio zainteresowanych Twoją restauracją, gotowych złożyć zamówienie?

A co powiesz na 4, 7 albo nawet 13 tys. odwiedzin w miesiąc?
Jesteś gotowy obsłużyć taką ilość klientów?

BONUSY

Jeśli zdecydujesz się poznać skuteczne metody pozycjonowania już dziś otrzymasz dodatkowo

 • „Listę Mocnych Katalogów.” Do samodzielnego pozycjonowania stron internetowych o wartości 97zl
 • „Listę Mocnych Profili i Blogów” Do samodzielnego pozycjonowania stron internetowych o wartości 147 zł

Oba te produkty pozwolą Ci na pozyskanie ponad 300 linków bardzo dobrej jakości. Dzięki czemu będziesz w stanie wypozycjonować wszystkie strony, które posiadasz. SAME bonusy to oszczędność ponad 244 zł!

KLUCZE DO GOOGLE

Daję Ci do ręki klucze, którymi otworzysz sobie drzwi do wysokich pozycji w Google. Do tej pory były przed Tobą zamknięte, bo brakowało Ci tej całościowej wiedzy. Ale jak to jest z kluczami – musisz ich użyć. Dodatkowo, aby ułatwić Ci decyzję damy Ci 2 opcję pakietu pozycjonowania dla Twojej firmy. Do wyboru – sam uznaj co dla Ciebie jest najlepsze.

Zatem masz 2 wyjścia. Możesz skorzystać z:

 • STAŁEGO PAKIETU POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ
 • PAKIETU POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ „OD EFEKTU”

CZEMU RYZYKUJĘ OFERUJĄC TAKA GWARANCJĘ?

Bo jestem pewien wartości tego produktu, a moi klienci potwierdzają jego wysoką jakość.

[recaptcha]