Pozycjonowanie w finansach

DZIAŁASZ W FINANSACH BEZ POZYCJONOWANIA?!

Poznaj sekret wielkich firm…


Zarabiaj dodatkowe
80 000 zł rocznie, dzięki pozycjonowaniu


Chcesz dotrzeć do:

 • potencjalnych klientów?
 • Zwiększyć rozpoznawalność własnej marki?
 • A Może szukasz nowych ścieżek rozwoju i promocji firmy?

 

PRACUJ KRÓCEJ, A CZASEM… WCALE.

Na przykładzie powyżej widać doskonale jak dobrze zrobione pozycjonowanie wybija firmę na pierwsze pozycję Google. Nie liczy się ilość linków, a ich jakość. Dzięki sprawdzonym metodom, Ty pracujesz mniej przy promocji, a zarabiasz więcej na prowizjach bankowych. Dzięki temu masz lepsze efekty i mniejsze koszty reklamy. Wszystko zrobimy za Ciebie, a dodatkowo znajdziemy Ci nowych klientów. Przyznasz, że brzmi to ciekawie?

Jak to działa? To proste. Sprowadzimy na Twoją stronę internetową ogromny ruch potencjalnych klientów. Postaram się to przedstawić pokrótce na liczbach.

Przykład – z naszych statystyk wynika, że sprowadzając na stronę 1000 osób, około 9,3% zainteresuje się Twoją ofertą ofertą (93 osoby), z czego jedynie 4,4% wyśle formularz kredytowy (4 osoby). Z tych 4 osób wystarczy, że jedna otrzyma kredyt – co jest wysoce prawdopodobne. Średnia wysokość kredytu naszych klientów oscyluje w granicach 34.000 zł i otrzymują Oni za to średnio ok 5% prowizji. A więc zyskują 1700zł. Nie znamy Twoich statystyk ale jesteśmy w stanie sprowadzić na Twoją stronę 50.000 osób rocznie. Zainteresowany?

[recaptcha]

TAK NAPRAWDĘ linkowanie i pozycjonowanie to tylko mały wycinek naszej pracy I o tym właśnie chcę Ci opowiedzieć, Bo chcemy Ci dać:

Nowych klientów, nowe możliwości, Oszczędność czasu, wyższe prowizje i rozpoznawalność marki.

Po pierwsze chcemy pokazać Ci wszystko od A do Z. Poznasz sekret i metody dużych firm doradztwa finansowego w Polsce. Dlaczego chce Ci to dać? Ponieważ wielkie firmy psują rynek, zarówno finansowy jak i pozycjonowania. Sprawdzone przez nas metody pozwolą Ci pozyskać ponad 200 klientów rocznie zainteresowanych kredytami. To ponad 16 klientów miesięcznie z samego Internetu! Pamiętaj, że mówimy o klientach zainteresowanych kredytami i czystych w BIKU – czyli takich na których Ty jako doradca finansowy możesz zarobić!

Pomożemy Ci krok po kroku budować pozycję witryn, dobierać słowa i frazy kluczowe, jakich narzędzi używać, skąd brać mocne linki, a przede wszystkim, jaką obrać strategię. Dodatkowo – większość z tych czynności zrobimy za Ciebie lub pomożemy Ci w tym

Oczywiście możesz próbować znaleźć w Internecie nowe, „cudowne” techniki pozycjonowania i ryzykować pozycją swojej strony. Powiem tak, jeżeli chcesz korzystać z usług agencji pozycjonerskiej to powodzenia! Oni specjalizują się we wszystkich branżach. My – tylko w finansach! Pamiętasz przysłowie? Co jest do wszystkiego to jest do …. (no właśnie).

seo-pozycjonowanie-koszalin

Nasze porady na temat pozycjonowania są tak dobre, że korzystają już z nich nie tylko webmasterzy, ale też spore i znane agencje seo! Współpracujemy również z firmami z branży finansów, kredytów, pożyczek. Nie czekaj dołącz do Nas!

Jest też wiele dowodów na to, że TO przynosi efekty.

Udostępniane przez Nas materiały były wielokrotnie poddawane różnym testom, takim, jak na przykład ten, na stronie:

pozycjonowanie fraz kluczowych koszalin

Jeśli osiągamy efekty tak szybko to pomyśl sobie, jakich efektów może się spodziewać się po całości wdrożonych technik?

Do tej pory nigdy nie udostępniłem tej całej wiedzy na raz. Dziś po kilku latach doświadczeń jesteśmy gotowi wyjść z ofertą skrojoną na miarę potrzeby każdego doradcy finansowego.

Dokonałem zakupu, gdyż chciałem przekonać się jak przedstawiane tutaj efekty wpływają na wyniki promocji naszego portalu w sieci. Cóż mam powiedzieć więcej? Dzisiaj żałuję, że nie skorzystałem z usług SEOstacja.pl wcześniej. To strzał w dziesiątkę. Nasz biznes potrzebował nowych rozwiązań i nowych klientów. Otrzymaliśmy więcej niż prosiliśmy – na pewno będziemy kontynuować współpracę – jesteśmy głodni nowych klientów i jeszcze większego rozwoju firmy. Dziękuję Ci za pomoc!

Mateusz M.

Pożyczkiprzez.net

Na początku podchodziliśmy sceptycznie do oferty, no ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Rezultat? TOP 3 w google na takie słowa jak „kredyty” „kredyt” „pożyczka” „leasing” itp. W ciągu 2 miesięcy wspólnej pracy. Czego chcieć więcej? Wiem, że to dopiero początek, a efekty już są powalające.

Michał M.

Kredyty-Koszalin.pl

CHCESZ mieć efekty OD RAZU?

To, co Ci pokażę to same praktyczne wskazówki, które są w stanie od razu poprawić pozycję Twojej strony i dotrzeć do nowych klientów.

Audyt SEO polega na szczegółowej analizie strony i elementów, które wpływają na jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych.

Jego celem jest wskazanie mocnych i słabych stron serwisu, z naciskiem na wskazanie błędów, których eliminacja pozwoli na poprawę jakości strony i zwiększenie jej widoczności w wyszukiwarkach. Wdrożenie zmian na podstawie audytu zapewnia przede wszystkim przyspieszenie efektów pozycjonowania strony i gwarantuje poprawną indeksację strony.

W ramach audytu wykonywana jest analiza takich czynników jak:

 • ogólne dane – wiek domeny, liczba zaindeksowanych podstron, dane statystyczne z naciskiem na ruch organiczny;
 • słowa kluczowe – analiza słów kluczowych, pozycje najważniejszych fraz w Google i propozycje zmian;
 • kwestie techniczne – przekierowania, dostęp robotów wyszukiwarek do poszczególnych sekcji strony, szybkość ładowania strony;
 • optymalizacja kodu strony – zgodność kodu ze standardami W3C, struktura tytułów (title) i opisów stron (description), nagłówki (H1-H6), opisy alternatywne obrazków, wyróżnienia najważniejszych słów kluczowych;
 • optymalizacja treści strony – objętość i unikalność treści na stronie, zastosowanie i odpowiednie nasycenie treści słowami kluczowymi;
 • adresy URL i linkowanie – analiza nazwy domeny, sprawdzenie historii domeny, adresy URL, struktura linkowania wewnętrznego i linków wychodzących z uwzględnieniem anchor tekstów linków oraz wykrycia linków powodujących duplikację treści oraz błędnych linków, mapa strony;
 • wyszukiwanie lokalne (dotyczy tylko serwisów regionalnych) – analiza danych w wizytówce Google, analiza danych na stronie, zgodność danych w wizytówce firmowej z tymi na stronie;
 • linki przychodzące – analiza linków przychodzących do strony, z uwzględnieniem jakości i liczby linków, zróżnicowania źródeł, adresów IP i anchor tekstów linków.

Łącznie podczas opracowywania audytu, analizowanych jest 90 czynników (licząc z opcjonalnym działem „wyszukiwanie lokalne”) wpływających na pozycję strony. Elementy ocenione negatywnie są szczegółowo opisywane i proponowane są możliwe do zastosowania działania.

pozycjonowanie-table

DOPIERO CAŁA, DOBRZE PRZEMYŚLANA STRATEGIA POZYCJONOWANIA PROWADZI DO PEWNYCH EFEKTÓW.
Zarabiaj dodatkowo 80.000 zł rocznie.
BEZ NIESPODZIANEK ZWIĄZANYCH Z AKTUALIZACJĄ
ALGORYTMU GOOGLE:

A czego w takim razie TO wymaga?

MAŁEJ WIARY. Wystarczającej do tego, by dać nam szansę pokazania CI łatwej strategii pozycjonowania. Wiary, która wystarczy do podjęcia sugerowanych przeze mnie działań. Wiara w tym przypadku czyni cuda. Ty zajmujesz się swoją pracą – ja pozycjonuję Twoją stronę i daję Ci nowych klientów. Dobry układ?

Nie proszę Cię o to, byś od razu uwierzył we wszystko, co mówię. Zachęcam Cię do wypróbowania tej wiedzy w praktyce – masz moją gwarancję. Mówisz, że to nie dla Ciebie? Że się nie znasz, że to trudne? Nie zapominaj, że zrobimy wszystko za Ciebie, Ty masz robić to co zwykle- obsługiwać klientów – no może na dużo większą skale! Dalej się zastanawiasz? Myślisz że okłamujemy klientów?

Ale co, jeśli mamy rację? A co jeśli to właśnie TERAZ masz szansę wznieść swój biznes na nowy poziom?

JESTEŚ ZALEDWIE o krok OD POZNANIA WSZYSTKICH SEKRETÓW OSIĄGANIA WYSOKICH POZYCJI w wyszukiwarkach W 2016 ROKU, ALE TO WYMAGA ZROBIENIA CZEGOŚ TERAZ.

Wymaga twojej gotowości na obsłużenie nawet 200 nowych klientów.

[recaptcha]

Jesteś na to gotowy?

Możesz zrobić coś niezwykłego w tym roku. Coś, co pokaże Ci różnice pomiędzy ciężką i nieefektywną pracą przez kolejne lata, a uczynieniem tego roku najlepszym dla Ciebie i Twojego biznesu.

Dlaczego DOBRA reklama w Internecie jest taka ważna? Bo wszystko dzieję się za Twoimi plecami. Ty robisz to co zawsze, a 60% biznesu robi się SAMO.

Nam poznanie sekretów pozyskania nowych klientów i pozycjonowania zajęło ponad 5 lat. Dziś możemy podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

CO NA CIEBIE CZEKA?

 • Po pierwsze – klienci
 • Po drugie – klienci
 • Po trzecie – jeszcze więcej klientów
 • Po czwarte – dodatkowe prowizję z tytułu udzielonych kredytów / pożyczek (natomiast to ile one wyniosą zależy tylko i wyłącznie od Ciebie)

Nie sztuką jest wypozycjonować stronę na 3-4 frazy. Sztuką jest tak ją zoptymalizować, aby sama się pozycjonowała na dziesiątki fraz na raz. My pozycjonujemy Twoją stronę – Ty robisz swoją pracę. Podział jest prosty!

I wtedy KAŻDA z tych fraz zaczyna generować coraz więcej wejść na stronę.

Przykład?

TAK to działa.

Dowiesz się też jak jeszcze bardziej wzmocnić ten efekt, poprzez:

 • odpowiednie formatowanie treści,
 • właściwe dobieranie adresów url i nazw plików oraz katalogów,
 • dobre opisy obrazków,
 • wykorzystanie title linków wewnętrznych,
 • linkowanie wewnątrz serwisu,
 • tworzenie map witryn,
 • optymalizację seo stron z filmami i plikami dźwiękowymi,
 • oraz sprytne indeksowanie (8 narzędzi i 4 serwisy do ręcznego indeksowania).

To brzmi trudno, natomiast – my jesteśmy po to aby Ci pomóc w tych informatycznych zagadnieniach. A jeżeli będzie trzeba to zrobimy to za Ciebie. Dlaczego? Ponieważ im więcej Ty zarobisz na naszych metodach, tym większa szansa, że polecisz nas swoim znajomym. Ten biznes działa bardzo podobnie do biznesu w finansach. Polecenia to podstawa!

Pamiętasz jak wspominaliśmy na początku, że z 1000 osób jest około 4 klientów bezpośrednio zainteresowanych kredytem, gotowych odbyć rozmowę i wziąć kredyt? A co powiesz na 4, 7 albo nawet 13 tys. odwiedzin w miesiąc? Jesteś gotowy obsłużyć taką ilość klientów?

BONUSY

Jeśli zdecydujesz się poznać skuteczne metody pozycjonowania już dziś otrzymasz dodatkowo

 • „Listę Mocnych Katalogów.” Do samodzielnego pozycjonowania stron internetowych o wartości 97zl
 • „Listę Mocnych Profili i Blogów” Do samodzielnego pozycjonowania stron internetowych o wartości 147 zł

Oba te produkty pozwolą Ci na pozyskanie ponad 300 linków bardzo dobrej jakości. Dzięki czemu będziesz w stanie wypozycjonować wszystkie strony, które posiadasz. SAME bonusy to oszczędność ponad 244 zł!

KLUCZE DO GOOGLE

Daję Ci do ręki klucze, którymi otworzysz sobie drzwi do wysokich pozycji w Google. Do tej pory były przed Tobą zamknięte, bo brakowało Ci tej całościowej wiedzy. Ale jak to jest z kluczami – musisz ich użyć. Dodatkowo, aby ułatwić Ci decyzję damy Ci 2 opcję pakietu pozycjonowania dla Twojej firmy. Do wyboru – sam uznaj co dla Ciebie jest najlepsze.

Zatem masz 2 wyjścia. Możesz skorzystać z:

 • STAŁEGO PAKIETU POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ
 • PAKIETU POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ „OD EFEKTU”

CZEMU RYZYKUJĘ OFERUJĄC TAKA GWARANCJĘ?

Bo jestem pewien wartości tego produktu, a moi klienci potwierdzają jego wysoką jakość.

[recaptcha]